Search
Search
Close this search box.

متخصص قلب شرق تهران

متخصص قلب شرق تهران

شرق تهران از پر تراکم ترین مناطق استان تهران از جهت جمعیت و وسعت است، که به لحاظ امکانات رفاهی و خدماتی در سطح مطلوبی قرار گرفته است، از جمله این مراکز خدماتی می توان به بیمارستان ها و درمانگاه های متعددی که سراسر این منطقه را پوشش می دهند، اشاره کرد. بیمارستان ها و کلینیک های موجود در این منطقه با بهترین کادر درمانی و نیرو های متخصص داخلی به ساکنین این محدوده از استان تهران خدمت رسانی می کنند.

از مهمترین مراکز درمانی در این منطقه می توان به بیمارستان قلب تهران اشاره کرد، که با کادر بسیار مجرب متشکل از بهترین متخصص قلب و عروق به صورت شبانه روزی به بیماران قلبی این منطقه خدمات می دهند. قلب از حیاتی ترین اعضاء بدن در تمام موجودات زنده است، که باید به صورت دوره ای مورد آزمایش و بر رسی قرار بگیرد، تا صحت و سلامت آن مشخص شود.

ساکنین شرق تهران به لحاظ تعداد مراکز درمانی قلبی در سطح مطلوبی قرار گرفته اند، و می توان گفت بهترین متخصص قلب و عروق شرق تهران هستند.

اگر به دنبال متخصص قلب شرق تهران بگردیم می توان لیستی از بهترین های این مجموعه پزشکی و در مانی را در کو تاه ترین زمان ممکن یافت.

متخصص قلب شرق تهران

بهترین متخصص قلب و عروق شرق تهران

از متعهد ترین و بهترین متخصص قلب و عروق شرق استان تهران می توان به دکتر ریاستی اشاره کرد، که با سالها فعالیت در بخش بیماری های قلبی و عروقی اکنون مفتخر به کسب عناوینی از قبیل عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی، ریاست بخش سی سی یو بیمارستان بهلول، مدرس دانشگاه ، دبیرعلمی کارگاه های آموزشی و درمانی فشار خون و غیره شده است، که شرح این عناوین اعتماد مراجعین را در پی داشته، و باعث شده دکتر ریاستی به عنوان بهترین متخصص قلب شرق تهران در بین مردم لقب بگیرد.

ببیشتر بخوانید: دلایل درد قفسه سینه چیست؟

بیماران و مراجعین این پزشک گرانقدر و دلسوز علاوه بر مراجعه حضور به مطب، می توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین هم بیماری خود را با پزشک در میان بگذارند و از راهنمایی های ایشان استفاده کنند. کلینیک دکتر ریاستی بهترین متخصص قلب و عروق در شرق تهران و منطقه نارمک قرار گرفته است، و دسترسی به آن برای بیماران قلبی از دو طریق وسایل نقلیه همگانی و یا خودرو های شخصی مقدور است.

متخصص قلب شرق تهران

نحوه نوبت دهی دکتر ریاستی متخصص قلب شرق تهران

از دیگر امکانات ویژه ای که در راستای احترام در وقت و هزینه بیماران در مطب دکتر ریاستی متخصص قلب شرق تهران انجام می گیرد، می توان به نوبت دهی تلفنی و یا آنلاین اشاره کرد، که باعث می شود، بیماران زمان کوتاه تری را در کلینیک برای ملاقات با پزشک برای دریافت مشاوره و درمان سپری نمایند.

تمام خدمات اورژانسی و ضروری در مطب دکتر ریاستی بهترین متخصص قلب و عروق قلب شرق تهران از قبیل کنترل فشار خون، نوار قلب و غیره ارائه می شود، که با عدم ارجاع بیماران به کلینیک های دیگر، گام موثری در زمینه رضایت مراجعین و بیماران برداشته است، و اکنون بالاترین درجه رضایت مندی را در بین مخاطبان بیماران قلبی داشته است.

متخصص قلب و عروق شرق تهران

اگر به دنبال یک متخصص قلب و عروق شرق تهران هستید پیشنهاد میکنیم به کلینیگ تخصصی قلب و عروق دکتر ریاستی مراجعه نمایید زیرا این کلینیک یکی از قدیمی ترین و پیشرفته ترین کلینیک ها محسوب میشود و خدمات بسیار مناسبی را به بیماران ارائه داده است.

بیماری های قلبی و عروقی یکی از بیماری ها و مشکلاتی است که این روزها گریبان گیر بسیاری از مردم شده و زندگی را به کام آنها تلخ کرده است. بخصوص در زندگی های شهری بیماری قلب و عروق در میان مردم رایج تر است. شهر تهران و همچنین منطقه شرق تهران یکی از شلوغ ترین و متراکم ترین مناطق محسوب میشود که از این رو نیاز شهروندان این منطقه به متخصص قلب و عروق بسیار بالا میباشد.

ببیشتر بخوانید: پرولاپس دریچه میترال چیست و چه علائمی دارد؟

ممکن است چندین متخصص قلب و عروق شرق تهران وجود داشته باشد که بتوانید برای حل مشکل قلبی و عروقی به آن مراجعه کنید اما از این بین باید به دنبال بهترین و با تجربه ترین پزشک باشید. یک متخصص قلب و عروق شرق تهران اول از هر چیز باید از تجربه بالایی در امر پزشکی برخوردار باشد تا بتواند تشخیص درستی را از بیماری به عمل آورد و ثانیا روند درمان را نیز به درستی به انجام برساند.

صبور بودن یکی از ویژگی های متخصص قلب و عروق شرق تهران

پزشکی که در زمینه تشخیص و درمان بیماری های قلبی و عروقی فعالیت میکند باید صبور باشد. اما صبور بودن متخصص قلب و عروق شرق تهران به چه معناست؟ پزشکی که بیماری را برای تشخیص بیماری و همچنین درمان تحت نظر دارد باید به خوبی مراحل مختلف از تشخیص تا بهبودی را به خوبی زیر نظر داشته باشد که این موضوع به صبوری برای دریافت نتیجه بهتر نیاز دارد.

پزشک باید در ابتدا به خوبی گوش شنوا برای بیمار خود باشد تا بیمار با اطلاعات کاملی که در اختیار پزشک قرار میدهد بتواند روند درمان را آغاز کند. ممکن است بنا به صحبت های بیمار پزشک بتواند تصمیمات بسیار خوبی را اتخاذ کند و بیمار نیز نتیجه بهتری را دریافت نماید.

متخصص قلب شرق تهران

تجربه متخصص قلب و عروق شرق تهران بسیار مهم است

یکی از ویژگی های یک متخصص قلب و عروق شرق تهران که میتواند روند تشخیص و درمان را بسیار با کیفیت و تسریع کند تجربه او میباشد. تجربه متخصص قلب و عروق شرق تهران به مدت زمان فعالیت او باز میگردد و هر چه پزشک سالیان بیشتری را در زمینه درمان بیماری های قلبی و عروقی فعالیت کرده باشد در نتیجه تجربه بالاتری نیز خواهد داشت.

تعداد بیمارانی که در طی سالها به متخصص قلب و عروق شرق تهران مراجعه میکنند باعث میشود تا پزشک تجربه بسیار زیادی را بدست آورد و بتواند بر اساس تجربه خود تشخیص سریع تر و بدون اینکه نیازی به آزمایشات فراوان وجود داشته باشد به انجام رساند.

ببیشتر بخوانید: اکوکاردیوگرافی یا تست اکو قلبی چیست؟

دکتر ریاستی یکی از پزشکان متخصص قلب و عروق شرق تهران میباشد که از تجربه و تخصص بالایی در زمینه تشخیص و درمان بیماریهای قلبی و عروقی برخوردار است و از ابتدای فعالیت خود تا کنون نیز بیماران زیادی را تحت درمان قرار داده است.

بهترین متخصص قلب و عروق

در صورتیکه به دنبال بهترین متخصص قلب و عروق هستید اما موفق به یافتن پزشکی که بتواند بیماری شما را به خوبی تشخیص داده و همچنین روش های درمانی مناسب و اثر بخشی را تجویز کند پیشنهاد میکنیم تا به کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر ریاستی مراجعه نمایید .

بیشتر بخوانید: درباره اکوکاردیوگرافی بیشتر بدانید

بهترین متخصص قلب و عروق

بیماری های قلبی عروقی از بیماریهای شایع در میان مردم بخصوص در میان شهر نشین ها میباشد که مشکلات زیادی را برای آنها بوجود آورده است. تشخیص و درمان بیماری های قلبی و عروقی کاری کاملا تخصصی محسوب میشود و پزشکی که روند درمان را در پیش میگیرد باید از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد.

اغلب مردم نیز برای درمان بیماریهای قلبی خود همواره به دنبال بهترین متخصص قلب و عروق هستند که البته در بیشتر موارد نیز جستجوی آنها برای یافتن یک متخصص که تجربه و تخصص بالایی داشته باشد به نتیجه نرسیده و روند درمان آنها به درستی انجام نخواهد شد. بهترین متخصص قلب و عروق باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد تا روند درمان او کاملا موثر و نتیجه بخش باشد.

بهترین متخصص قلب و عروق‌ نباید از حدس های ذهنی برای تشخیص بیماری کمک بگیرد
یکی از عادت هایی که برخی از پزشکان برای تشخیص بیماری های قلبی و عروقی دارند کمک گرفتن از حدس و گمان براس تشخیص است کا این کاری کاملا نا صحیح در میان پزشکان محسوب میشود. بهترین متخصص قلب و عروق باید تست های لازم و کافی برای تعیین وضعیت قلب بیمار انجام دهد و بر اساس تست هایی که انجام شده روند درمان را به خوبی و با تجویزهای درست و به جا طی کند.

حدس های ذهنی و گمان های پزشک که اغلب نادرست نیز هستند میتواتد بر استرس بیمار تا حد زیادی بیفزاید که از این رو بهتر است پزشک تا زمانی که تست های لازم را به انجام نرسانده است از هر گونه تشخیص بر اساس حدس و گمان بپرهیزد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۹ از ۵
از مجموع ۷ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

header22222

کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر ریاستی

دکتر محمد ریاستی از بهترین پزشکان متخصص قلب تهران و جزو اساتید برجسته ی هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مى باشد. ایشان دوره هاى پیشرفته ی تخصصی خود را در زمینه های مختلفی همچون آنژیوگرافی عروق کرونر قلبی و مغز، اکوی قلب اطفال و بیماریهای مادرزادی قلب و الکتروفیزیولوژی قلبی را تحت نظر اساتید برجسته گذرانده اند و تاکنون رضایت هزاران بیمار و آنژیوگرافی های موفق را در پرونده ی خود قرار داده اند. ایشان همچنین در زمینه ی بیماریهای مادرزادی قلب نیز سوابق درخشانی در مرکز طبی اطفال تهران داشته اند. دکتر ریاستی به همراه تیم مجرب کت لب و جراحی شما را در تشخیص به موقع و درمان مناسب راهنمایی می کند.

اطلاعات تماس

آدرس کلینیک: تهران، میدان هفت حوض نارمک، ضلع شمال غربی میدان، ابتدای خیابان آیت، نبش خیابان مهرانپور، ساختمان پزشکان 588
 
آدرس بیمارستان: تهرانپارس، نبش فلكه سوم، بيمارستان فوق تخصصی تهرانپارس
 
تلفن: 09373585813
 
ایمیل: drriasatii@gmail.com

تمامی حقوق برای وبسایت جناب دکتر ریاستی محفوظ می باشد

طراحی و سئو سایت توسط نبض مارکتینگ

خانه تماسدرباره ماارتباط با ما