Search
Search
Close this search box.

خصوصیات بهترین متخصص قلب و عروق

خصوصیات بهترین متخصص قلب و عروق

بهترین متخصص قلب و عروق در واقع پزشکی است که با تشخیص درست خود درمانی را برای بیمار خود در پیش گرفته و تجویز میکند که نیازی به روند درمانی دیگری بیمار وجود نداشته باشد. بهترین متخصص قلب و عروق بر اساس تجربه و همچنین آزمایشات و معاینات متعددی که انجام میدهید به خوبی به بیماری قلبی و عروقی بیمار پی میبرد و در نتیجه روند درمانی درستی را نیز برای او در پیش میگیرد که این موضوع باعث میشود تا دیگر نیازی به تغییر روند درمانی و تجویز داروهای دیگری بمنظور مداوای بیمار وجود نداشته باشد و بیمار تنها با یک روند درمانی ثابت و بدون تغییر نتیجه بسیار خوبی را دریافت کند. بهترین متخصص قلب و عروق تا جای ممکن از دارو برای درمان کمک میگیرد

خصوصیات بهترین متخصص قلب و عروق

یکی از ویژگی های بهترین متخصص قلب و عروق باید به تجربه و تخصص او به تجویز دارو اشاره نمود. پزشکانی که از تجربه و تخصص بالایی در زمینه درمان بیماران قلبی و عروقی برخوردار هستند تا جای ممکن سعی میکنند تا درمان بیمار را از طریق روش های دارویی به سر انجام برسانند.

برخی از پزشکان وجود دارند که بیشتر سعی بر استفاده از روش های جراحی برای درمان بیماران خود دارند که این موضوع میتواند مشکلات و عوارضی را برای بیمار بوجود آورد. یک پزشک با تجربه تا جای ممکن روش های درمانی با دارو را پیش خواهد گرفت و سعی بر آن دارد تا از روش های جراحی برای درمان بیمار استفاده نکند.

بیشتر بخوانید: اکو قلب چگونه انجام می‌شود؟

خصوصیات بهترین متخصص قلب و عروق

دکتر ریاستی به عنوان یک پزشک با تجربه و کار کشته در زمینه درمان بیماری های قلبی و عروقی همواره بهترین روش های درمانی و روش های دارویی را برای معالجه بیماران خود به کار میگیرد و تا کنون نیز بیماران زیادی تحت مداوای این پزشک در آمده اند که همگی نیز از روند درمان خود رضایت کامل دارند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

header22222

کلینیک تخصصی قلب و عروق دکتر ریاستی

دکتر محمد ریاستی از بهترین پزشکان متخصص قلب تهران و جزو اساتید برجسته ی هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مى باشد. ایشان دوره هاى پیشرفته ی تخصصی خود را در زمینه های مختلفی همچون آنژیوگرافی عروق کرونر قلبی و مغز، اکوی قلب اطفال و بیماریهای مادرزادی قلب و الکتروفیزیولوژی قلبی را تحت نظر اساتید برجسته گذرانده اند و تاکنون رضایت هزاران بیمار و آنژیوگرافی های موفق را در پرونده ی خود قرار داده اند. ایشان همچنین در زمینه ی بیماریهای مادرزادی قلب نیز سوابق درخشانی در مرکز طبی اطفال تهران داشته اند. دکتر ریاستی به همراه تیم مجرب کت لب و جراحی شما را در تشخیص به موقع و درمان مناسب راهنمایی می کند.

اطلاعات تماس

آدرس کلینیک: تهران، میدان هفت حوض نارمک، ضلع شمال غربی میدان، ابتدای خیابان آیت، نبش خیابان مهرانپور، ساختمان پزشکان 588
 
آدرس بیمارستان: تهرانپارس، نبش فلكه سوم، بيمارستان فوق تخصصی تهرانپارس
 
تلفن: 09373585813
 
ایمیل: drriasatii@gmail.com

تمامی حقوق برای وبسایت جناب دکتر ریاستی محفوظ می باشد

طراحی و سئو سایت توسط نبض مارکتینگ

خانه تماسدرباره ماارتباط با ما